Gizlilik Politikası

Dive Denizli Dalış Merkezi

Bu Gizlilik Politikası, SSI Eğitim Merkezleri’nin kişisel verilerinizi işleme amaçları, eğitim süreci, sertifikasyon, özel bilgilerin yönetimi ve bu sözleşmenin yerine getirilmesiyle ilgili diğer gerekli şartları açıklar. Bu politikayı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ve diğer ilgili düzenlemelerdeki değişikliklere uyum sağlamak amacıyla düzenli olarak gözden geçiririz. Gerekirse, yeni şartlara uyacak şekilde politikayı güncelleriz.

SSI ve SSI Eğitim Merkezleri, MySSI sistemde saklanan kişisel verilerinizin işlenmesiyle ilgili sorumlulukları paylaşan kuruluşlardır. Kişisel verilerinizin işlenmesi, eğitim içeriği, kapsamı, teslimatı, sertifikasyon ve yönetimi dahil olmak üzere eğitim süreçleriyle ilgili amaçları desteklemek için gerçekleşir.

Kişisel Veri


“Kişisel veri”, bir şahısla ilgili herhangi bir bilgidir (“veri konusu”). Tanımlanabilir gerçek bir kişi, bir isim, kimlik numarası, konum verileri veya çevrimiçi kimlik gibi bilgilere referans olarak doğrudan veya dolaylı olarak tanımlanabilen kişidir. Adlar, adres(ler), telefon numaraları, e-posta adresleri, kullanıcı kimlikleri, kredi kartı numaraları, sosyal medya hesap kimlikleri, giriş kullanıcı adı(lar), IP adresleri ve GPS verileri kişisel veri olarak kabul edilir

Kişisel Verilerinizin İşlenmesi

Topladığımız kişisel veriler, yalnızca eğitim içeriği sağlama, işleme, sertifika verme ve verme ve MySSI sisteminde saklanan kişisel verilerinizin yönetimi içindir.

MySSI sistemine kaydolduğunuzda, SSI – Dijital Eğitim Materyalleri, Dijital Dalış Defteri, Sertifika Kartları ve daha birçok şeye MySSI mobil uygulamasında erişebileceksiniz. Ayrıca, SSI International, SSI Eğitim Merkeziniz, SSI Eğitmenleri ve SSI Uzmanları, eğitim ve sertifikasyon amacıyla kişisel verilerinize erişebilecek.

Daha fazla bilgi için SSI Gizlilik Politikası adresinden SSI Gizlilik Politikası’na gidebilirsiniz. Bu bağlantıda, veri işleme süreçleri, MySSI ve SSI tarafından sağlanan ilgili hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve eğitiminizi tamamladığınızda sertifika kartınızın otomatik olarak nasıl işlendiği konusunda bilgi edinebilirsiniz