Dalış Kursları

Dive Denizli Dalış Merkezi

Maceranıza bugün başlayın.

Dalışa başlamayı mı düşünüyorsunuz, yeni dalış maceraları mı arıyorsunuz, eğitim ve deneyim seviyenizi ilerletmek mi istiyorsunuz, dalış lideri yada eğitmeni mi olmak istiyorsunuz? Tüm bu seçenekler için doğru adrestesiniz, aşağıya ilerleyin ve maceranıza bugün başlayın.


Başlangıç Seviyesi

Başlangıç Seviyesi Dalış Kursları

Tüplü dalışa başlayın ve dünyaya bakış açınızı sonsuza dek değiştirin. Renkli deniz yaşamı ve nefes kesici manzaralarla dolu huzurlu sualtı dünyasını keşfedin. Bu deneyim, hayat boyu sürecek inanılmaz bir maceradır. Bu güvenli ve eğlenceli spor tüm aileniz için uygundur. Dalmayı öğrenmek sandığınızdan çok daha kolaydır ve uluslararası Open Water Diver programı öğrenmenin en iyi yoludur.

İleri Seviye

İleri Seviye Dalış Kursları

Gelişmiş eğitim programları ile maceralarınıza devam edin ve dünyanın en iyi dalış sitelerinde dalış yapmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve deneyimi elde edin. Belirli sayıda uzmanlık eğitimi ile otomatik olarak Specialty Diver, Advanced Open Water Diver ve Master Diver derecelerini de kazanırsınız. Bu derecelendirmeler, yetkinliğinizi gösterir ve daha fazla macera için sağlam bir temel oluşturur. 

Dalış Profesyonelliği

Dalış Profesyonelliği

Sevdiğiniz sualtı dünyasında dalgıçlara öncülük ettiğinizi, eğitmenlere yardımcı olduğunuzu veya sonuna kadar gidip kendi dalış eğitmeni olduğunuzu hayal edin. Scuba eğitmeni olarak yeni, heyecan verici bir kariyere başlayın. Divemaster olmak için Dive Guide ve Science of Diving kurslarını alarak bugün başlayın. Ardından, Asistan Eğitmen olun veya Açık Deniz Eğitmeni olmaya hak kazanın.