Başlangıç Seviyesi

Dive Denizli Dalış Merkezi

Sertifikalı Dalgıç Olun

Tüplü dalışa başlayın ve dünyaya bakış açınızı sonsuza dek değiştirin. Renkli deniz yaşamı ve nefes kesici manzaralarla dolu, huzurlu sualtı dünyasını keşfedin. Bu deneyim, hayat boyu sürecek inanılmaz bir maceradır. Türkiye’de 14 yaşını dolduran herkes dalış yapmayı öğrenebilir ve bu da güvenli ve eğlenceli sporu tüm aile için ideal hale getirir. Dalmayı öğrenmek sandığınızdan çok daha kolaydır ve dünya çapında tanınan SSI Open Water Diver programı, bu beceriyi kazanmanın en iyi yoludur.

SSI OPEN WATER DIVER

SSI OPEN WATER DIVER Sertifikası edinin

Dünya çapında tanınan bu sertifika programı, sertifikalı bir tüplü dalgıç olarak ömür boyu sürecek maceralarınıza başlamanın en iyi yoludur. Kişiselleştirilmiş eğitim, su altında gerçekten rahat olmanız için gereken beceri ve deneyime sahip olmanızı sağlamak için su içi uygulama seanslarıyla birleştirilir. Bu adımların ardından, SSI Open Water Diver sertifikasını kazanacaksınız.

Dalış eğitimine başlamak için temel şartlar neler?

14 yaşını doldurmuş olmanız ve daha önce denizde veya havuzda yüzmeniz, dalışa başlamak için yeterli kriterlerdir. Dilediğiniz zaman eğitime kaydolabilir veya sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Başlangıç dalış eğitimi kaç gün sürüyor, nasıl ilerliyor?

Dalışı öğrenmek düşündüğünüzden çok daha kolay ve üstelik çok keyifli. Öncelikle 2 günlük akademik derslere katılmanız gerekmektedir. Akademik dersler hafta içi gündüzleri veya akşamları ve hafta sonları düzenlenebilmektedir. Daha sonra havuz veya sığ su çalışmaları ile sizi hazırlıyoruz. Bu aşamadan sonra dilediğiniz bir etkinliğimize katılarak bir hafta sonunda sertifika kazanmayı hak edebilirsiniz.

Eğitimi tamamladığımda sertifika alacak mıyım?

Başlangıç eğitimini tamamladığınızda uluslararası geçerliliği olan SSI OPEN WATER DIVER sertifikasına sahip olacaksınız. Bu sertifika ile açık denizde 18 metre derinliğe kadar dalış yapabilirsiniz. Eğitimi tamamladığınızda size bir duvar diploması ve bir dijital sertifika verilecektir.

Başlangıç seviyesi dalış kursu fiyatı ne kadar?

Başlangıç eğitim paketimizin içinde dijital eğitim materyalleri, akademik dersler, havuz ve sınırlı çalışmaları, dalış merkezi eğitmen ücretleri dahildir. Eğitimi tamamlamak için; bir hafta sonunda etkinliklerimizden birine katılmanız ve açık denizde dalışlar yapmanız gerekiyor. Size seçeceğiniz etkinlik tarihi ve bölgesine göre etkinlik fiyatı fiyat bildireceğiz. Eğitimi tamamladıktan sonra hiçbir şekilde yıllık aidat, üyelik ücreti gibi ek ücretler talep edilmeyecek. Bize ulaşın, sizin için doğru zamanı ve doğru eğitim planlamasını birlikte yapalım.

Dalış Eğitiminiz İçin Sizi Bekleyen Üç Aşama

1. Akademik Dersler

Amacımız iyi bir dalgıç olman için seni, teorik ve pratik bilgilerle donatmak.

Öğrenme deneyimini kolaylaştırmak için dijital teknolojiyi çok iyi kullanıyoruz.

Akademik dersleri istediğin zaman, istediğin yerde incelemeye başlayabilir ve dalış merkezimizde bir eğitmen eşliğinde derslere katılarak doğru teorik ve pratik bilgileri edinebilirsiniz.

Sınıf dersleri hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları düzenlenebiliyor. Size uygun olan zamanı seçin.

2. Havuz Çalışması

Dalış becerilerini öğrenmeni kolaylaştırmak istiyoruz.

Havuz ya da sınırlı su eğitimi sırasında eğitmenin, senin rahat ve açık denize çıkmaya hazır olana kadar kontrollü bir ortamda gerekli tüm becerileri sana öğretecek.

Açık deniz eğitim dalışları sırasında, eğitmeninin gözetiminde gerçek dünya ortamında öğrendiklerini uygulayacak ve becerilerini tekrar edeceksin.

Seninle birlikte, senin için uygun bir zaman diliminde bu çalışmayı planlayacağız.

3. Açık Deniz

Gerekli tüm eğitim seanslarını, final sınavını ve sınırlı su çalışmalarını tamamladıktan sonra açık deniz eğitim dalışlarını yapacaksın.

Dalış merkezimizin etkinlik takviminde planlanmış olan herhangi bir etkinliğe katılarak, bir hafta sonunda, yine eğitmenlerinin eşliğinde açık deniz eğitim dalışları yapacaksın. Sana uygun tarihi ve sevdiğin bölgeyi seçebilirsin.

Başarılarınızdan dolayı sizi tebrik ediyoruz. SSI’ın küresel dalış topluluğuna ve Dive Denizli ailesine hoş geldiniz diyoruz.

Maceranız burada başlıyor!

Bu eğitim programına katılmaktan bekleyebileceğiniz avantajlar şunlardır:

  • Yüzeyin hemen altında gizlenmiş tamamen yeni dünyayı keşfedin.
  • Yeni ortamlar ve egzotik yeni türlerle ilgili bilgi edinin.
  • Neredeyse ağırlıksız uçuş hissini yaşayın.

Bu eğitim programını tamamladığınızda:

  • SSI Open Water Diver sertifikası edineceksiniz.
  • Bir duvar diplomanız olacak.
  • 18 metre derinliğe kadar açık denizde dalış yapabileceksiniz.

Dalış Eğitmeninize Danışın

Sormak istediğiniz bir soru, danışmak istediğiniz bir konu yada iletmek istediğiniz bir mesajınız mı var?

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.